• Vyklízíme byty, domy, půdy, sklepy, kanceláře
  • Půjčujeme čistící stroje na koberce a čalounění zn. Karcher Puzzi 10/1
  • Vykupujeme věci z pozůstalostí, nábytek, elektrospotřebiče, porcelán, jsme schopni vykoupit i celou pozůstalost.

Vyklízení-likvidace pozůstalosti

Čeká vás vyklízení bytu plného starých věcí a nepořádku? Nechce se vám ztrácet čas s úklidem ani shánět kontejner na odpad? Představa náročného vyklízení vám zaručeně zkazí den? Využijte náš vyklízecí servis. Postaráme se o kompletní vyklizení všech místností včetně úklidu a likvidace odpadu.Naší hlavní pracovní náplní je vyklízení a vyklízecí práce, likvidace pozůstalostí, odvoz odpadů a mnohé další..

Vyklízení provedeme od naložení, přes odvoz, až po likvidaci. Vy se o nic nemusíte starat. Pouze určíte, co potřebujete vyklidit a zlikvidovat. O všechno ostatní se postaráme.S vyklízecími činnostmi a likvidací odpadového materiálu máme bohaté zkušenosti a dokážeme si poradit i s většími zakázkami. Vyklízení domů je pro nás každodenní rutinou.

Ať už potřebujete vyklidit garsonku nebo vyklízíte celý bytový dům, naše levné vyklízení bytů je pro Vás zárukou spolehlivosti a rychlosti. Naše ceny vyklízení bytů jsou poctivé. Zadejte poptávku na vyklízení svého bytu a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Kliknete a za chvíli již vyklízíme.